5 квітня 2024 року напередодні Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я учні СШІТ №2 взяли активну участь у флешмобі “White card”. Основна мета флешмобу «White card» – єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною Читати далі …









