Шкільне життя учнів нашої школи насичене різноманітними конкурсами, майстер-класами, флешмобами та іншими активностями. Так, зокрема, упродовж семестру сшітівці були задіяні в багатьох спортивних заходах. У вересні провели Олімпійський тиждень, де учні 5-11 класів стали учасниками конкурсу «Спортивний челендж», умови якого були доволі прості: зняти відеоролик та зібрати якнайбільше лайків. Далі відбулися спортивні змагання між командою міської ради та учнями СШІТ № 2. Жовтень був багатий на спортивні події. Так школа мала честь приймати неймовірних гостей – «Табір Можливостей» для жінок з ампутацією нижньої кінцівки. Дівчата за підтримки американських та українських тренерів навчалися футболу на милицях. На спортивному майданчику СШІТ № 2 відбулися змагання з футболу молодшої групи SportKids та ДЮСШ. Учні школи взяли участь також у Всеукраїнському фестивалі «Назустріч успіху» та Національному онлайн-марафоні і онлайн-руханці «Разом до перемоги» на чолі з президентом Української Федерації «Спорт заради розвитку» Олексієм Качаном, найбільшому Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня ментального здоров’я під керівництвом ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС”, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства освіти і науки України.Команда учнів 9-11 класів взяла участь у турнірі з пляжного волейболу, з мініфутболу серед шкільних команд Золотоніської ТГ на призи кубку Маслоробного комбінату. Провели товариську зустріч з волейболу серед учнів 9-Б та 10 класів.Учні школи є активними учасниками не лише шкільних спортивних заходів, а й міських, Всеукраїнських та міжнародних змагань. Так, Назаренко Іван, Тогобіцька Дар’я, Тогобіцька Яна, Пісчаний Кіріл є переможцями та призерами у змаганнях з Відкритої першості Черкаської області з плавання, Чемпіонату України з багатоборства. Хомко Іра, Хомко Інна – неодноразові переможці та призери з таеквон-до на Кубку України, Кубку Європи, а Гоцюк Анна – на Кубку України.Випускниця нашої школи Петраш Анастасія стала срібною призеркою кубку Європи з таеквон-до ІТФ. Гордієнко Анна, Гавриленко Софія, Суртаєва Маша – призери Відкритого обласного турніру по дзюдо та хортингу. Пеліпенко Влад пройшов атестацію з таеквон-до до Федерації ITF. Черненко Вероніка, Черненко Анастасія та Погрібний Валерій пройшли атестацію на жовтий пояс із таеквон-до. А Білан Кирило виборов друге місце на змаганнях із греко-римської боротьби. Як бачимо, спортивні заходи в нашій школі є важливою частиною освітнього процесу, сприяючи розвитку фізичної активності та командного духу серед учнів. Пишаємося нашими спортсменами і бажаємо їм подальших успіхів на спортивній арені.



















