28 лютого у смт.Чорнобай відбувся турнір з плавання серед юнаків та дівчат на призи Олімпійського чемпіона А.І.Хіміча. Змагання проходили в командному та особистому заліку. Вітаємо команду школи у складі: Назаренко Івана, Пісчаного Кирила, Тогобіцької Дарини, яка посіла ІІ командне місце серед 14 команд з 5 громад. В особистому заліку Тогобіцька Дарина посіла І місце, Тогобіцька Яна – ІІ місце. Вітаємо переможців, бажаємо подальших успіхів.










