Флешмоб “White card” до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я

5 квітня 2024 року напередодні Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я учні СШІТ №2 взяли активну участь у флешмобі “White card”. Основна мета флешмобу «White card» – єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною заради усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку. Кожний з нас може показати «білу картку» заради миру і спокою в світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *