Вітаємо сшітівців-дзюдоїстів, які взяли активну участь у відкритому чемпіонаті КДЮСШ «Вікторія» у м. Черкаси до Дня Єднання України. Вони стали призерами та гідними суперниками сьогодні на татамі, посівши 1 місце (Варченко Артем, 5-Б клас), 3-ті місця (Іван Сергієнков та Іван Старченко, 1-А клас) і 4 місця (Тихон Наконечний, 1-А, Сергій Караван та Даніл Чувашов, 5-Б клас). Пишаємося, бажаємо багато-багато перемог юним спортсменам у майбутньому та дякуємо ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою!




