21 жовтня у СШІТ №2 фахівці служби разом із Молодіжним центром “АртПростір” провели інтерактивний «Квест у коробці». У заході взяли участь старшокласники, а також команда волонтерів — вчителі та представники місцевих ініціативних груп.Мета квесту — підвищити обізнаність молоді про ризики Читати далі …









