Офіцер безпеки Вікторія Тільна та психолог школи Ольга Котко провели заходи у 6-А та 5-Б класах. Під час зустрічей з дітьми особливу увагу було приділено формуванню життєвих цінностей; вихованню відповідальності; умінню долати труднощі та вірити у власні сили; готовності звертатися по допомогу до дорослих у разі внутрішніх переживань. Діти отримали практичні поради, як зберігати психологічне здоров’я та підтримувати друзів у складних ситуаціях. Ми впевнені: психічне та емоційне благополуччя — це понад усе! Адже турбота про дітей сьогодні — це безпечне та щасливе майбутнє завтра.









