21 жовтня у СШІТ №2 фахівці служби разом із Молодіжним центром “АртПростір” провели інтерактивний «Квест у коробці». У заході взяли участь старшокласники, а також команда волонтерів — вчителі та представники місцевих ініціативних груп.Мета квесту — підвищити обізнаність молоді про ризики торгівлі людьми та шахрайство при працевлаштуванні, навчити підлітків розпізнавати потенційно небезпечні ситуації та приймати відповідальні рішення.Формат заходу — симуляційна гра. Учасники проходили кілька станцій, виконували завдання та розв’язували реалістичні ситуації, які можуть трапитися під час пошуку роботи або подорожей за кордон. Кожна станція — це нова історія з життєвими прикладами, що допомагає зрозуміти, як діяти безпечно та куди звертатися по допомогу.Цей квест допоміг старшокласникам краще розуміти ризики, навчитися діяти обачно та бути відповідальними за власну безпеку.












