Арттерапія — це круто!

“Арттерапія — це круто!” — вкотре довели учні 3-А класу, спробувавши себе в незвичному мистецтві. Цього разу малювали не фарбами, а… кавою! Такий творчий експеримент допоміг передати емоції, розслабитися й отримати масу задоволення. Гарний настрій і позитив — гарантовано!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *