Учні нашої школи долучилися до відзначення Всесвітнього дня ментального здоров’я.Цей день — чудова нагода зупинитися, глибше відчути себе й замислитися: чи вистачає нам турботи, спокою, підтримки?Під час заходів діти ділилися своїми думками, створювали «Карту підтримки та емпатії», говорили про радощі, які допомагають переживати складні дні.Ми переконалися: турбота про себе — це початок турботи про інших.











