На уроці соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН) разом з учнями та психологинею Ольгою Котко досліджували, що допомагає нам повністю відновлюватися та відчуватися в ресурсі. Говорили про підтримку близьких, улюблені книги, музику, що надихає, теплі розмови, маленькі радощі щодня. А щоб ці важливі речі завжди були поруч, ми створили ресурсну скриньку – місце, де кожен може зберегти символи власних джерел сили: записки з приємними спогадами, фото, мотиваційні слова чи маленькі предмети, які викликають позитивні емоції.Адже турбота про себе – це не розкіш, а необхідність!











