Серед 180 учасників відкритого обласного турніру з дзюдо на призи ПП «Альтаїр», що відбувся в селищі Драбів 14 листопада, – наші сшітівські спортсмени (тренер – Сніжана Собко). Срібну нагороду привіз другокласник Богдан Рахлін, треті ж місця у змаганні посіли його Читати далі …









