Відкритий обласний турнір з дзюдо

Серед 180 учасників відкритого обласного турніру з дзюдо на призи ПП «Альтаїр», що відбувся в селищі Драбів 14 листопада, – наші сшітівські спортсмени (тренер – Сніжана Собко). Срібну нагороду привіз другокласник Богдан Рахлін, треті ж місця у змаганні посіли його однокласники Єгор Воробйов, Ярослав Наконечний і Гліб Беженар та учні 2-А – Єгор Лященко й Іван Старченко, третьокласник Назар Гребенча й шестикласник Сергій Караван. За крок до п’єдесталу у цих змаганнях були Софія Вознюк (2-А), Лев Поночовний (2-Б), Богдана Сергієнкова (4-А) та Даніл Чувашов (6-Б). Спортивних успіхів вам усім і надалі, наші дзюдоїсти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *