Шкільний етап проєкту «Пліч-о-пліч

Всеукраїнські шкільні ліги» – це цікаво і в дружній атмосфері проведений час та море позитивних емоцій. Це – згуртованість та прагнення перемоги! Саме це у СШІТ № 2 надзвичайно цінують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *