Чемпіонат міста Києва з хортингу

29 вересня у столиці України проходив чемпіонат міста Києва з хортингу. З радістю вітаємо сшітівців – переможців змагань: шестикласника Артема Варченка та семикласниць Софію Гавриленко і Вероніку Шарапу, які здобули перші місця. Пишаємося вами наші юні спортсмени, бажаємо й надалі йти до перемог! Тренер, Сніжана Собко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *