Клубні змагання з Дзюдо

21 вересня у Слободі на Черкащині проходили клубні змагання з Дзюдо. Вітаємо сшітівців – Срібло у змаганнях вибороли другокласники Гліб Беженар і Богдан Рахлін, четвертокласниця Богдана Сергієнкова, шестикласники Артем Варченко і Даніл Чувашов та семикласниця Вероніка Шарапа. А ще із заслуженою бронзою вітаємо другокласників Софію Вознюк, Єгора Воробйова, Лева Поночовного й Івана Старченка, шестикласника Сергія Каравана та восьмикласницю Марію Пархомовську. Успіхів і надалі вам, наші юні спортсмени, та вашому тренеру Сніжані Собко!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *