Подорож материком Антарктида

«Потрібні люди для небезпечної подорожі. Холод нестерпний, довгі місяці суцільної темряви…». – погодьтеся, за таким оголошенням можуть йти лише сміливці. І саме такими сміливцями стали на уроці географії учні та учениці 7-х класів, які разом з учителем Іриною Семенело дізнавалися, для якої подорожі та куди варто набирати таку команду. А їхня «подорож» материком Антарктида і справді стала цікавою та захопливою. У результаті – семикласники не тільки дізналися більше про цю дивовижну землю, а й створили лепбуки та брошури для всіх охочих «побувати» в Антарктиді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *