Екскурсія до Київського національного університету культури та мистецтв

05.03 учням 11 класу випала крутецька нагода: відвідати Київський національний університет культури і мистецтв. Випускники школи ознайомилися з переліком факультетів та сучасними кафедрами, поспілкувалися із студентами університету та ректором – Михайлом Михайловичем Поплавським.Учні повернулися з яскравими емоціями, гарними враженнями і чудовим настроєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *