Навчальна сесія про мінну небезпеку

7 березня для учнів 8а та 8б класів пройшли навчальні сесії про мінну небезпеку. “Не чіпай, не підходь, зателефонуй “101”- саме з таких слів розпочалась зустріч з волонтером Червоного Хреста Зеленською Оксаною. Під час зустрічі учні дізналися, де можна натрапити на вибухівку, що буде при ігноруванні правил мінної безпеки та що робити в небезпечних ситуаціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *