18 квітня в Черкаській області розпочав свою роботу STEM-тиждень «Освітні можливості для майбутнього», перший день роботи якого мав назву «Наука – це цікаво!» Про те, що вчитися може бути цікаво, у СШІТ № 2 добре знають, тож презентація Мариною Галат Читати далі …




