Форум соціального партнерства освіти, об’єднаних територіальних громад, роботодавців та професійних спілок Черкащини

23 грудня директор нашої школи Олена Вертипорох разом із міським головою Золотоноші Віталієм Войцехівським мала честь брати участь у «Форумі соціального партнерства освіти, об’єднаних територіальних громад, роботодавців та професійних спілок Черкащини». Метою заходу було підняття престижності регіональних закладів освіти на якісно новий рівень та підвищення потужності регіональних роботодавців, аби молодь залишалася на Черкащині.
Олена Миколаївна порушила важливе питання співпраці закладів вищої та професійно-технічної освіти зі школами Черкаської області з метою популяризації регіональних закладів освіти, привернувши увагу присутніх надзвичайною актуальністю порушеної проблеми та в якості прикладу навівши співпрацю СШІТ № 2 та ЧДТУ.
Директорка Черкаської гімназії Олена Топчій у контексті питання з прикрістю зауважила, що багато черкаських дітей навіть не знають, які в їхньому місті є підприємства і який сегмент робітників є найбільш затребуваним на ринку праці. У відповідь на що делегація Золотоноші не без гордості повідомила, що в нашому місті співпраця підприємств та освітніх закладів давно налагоджена, дітей із задоволенням запрошують на екскурсії та різноманітні майстер-класи на підприємства нашого міста, тому вони знайомі з особливостями ринку праці в Золотоноші.
Форум порушив багато важливих проблем і залишив не меншу кількість запитань. Тож співпраця триватиме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *