STEM: Наука це цікаво

18 квітня в Черкаській області розпочав свою роботу STEM-тиждень «Освітні можливості для майбутнього», перший день роботи якого мав назву «Наука – це цікаво!» Про те, що вчитися може бути цікаво, у СШІТ № 2 добре знають, тож презентація Мариною Галат досвіду впровадження STEM-проєктів у нашій школі викликала щирий інтерес учасників фестивалю. Проведення тематичних днів та тижнів, успішно організовані наукові пікніки, участь в «Інженерних тижнях» та проєктах Малої академії наук, шкільний STEM-фестиваль, що став своєрідною науковою майстернею, – усе це заохочує учнів дізнаватися нове, творити, займатися наукою, створювати винаходи… Тож практикою проведення таких заходів Марина Миколаївна радо поділилася з освітянами області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *