«Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю» (Григорій Сковорода)Іноді уроки стають чимось більшим, ніж просто темою за програмою. Вивчаючи Просвітництво, з учнями 8 класу вирішили піти трохи глибше -через постать Григорій Сковорода. Разом з вчителькою історії Мариною Галат працювали в групах, досліджували різні теми, створювали інфографіки… але насправді — шукали відповіді на свої питання. Говорили про те, як знайти свою справу, що таке щастя, як читати символи Сковороди і яким учителем він був. І якось дуже природно вийшли на думку, що його ідеї перегукуються з тим, що ми проживаємо на уроках СЕЕН. Було відчуття, що це вже не просто про філософію – це про життя. Про кожного з нас.І знаєте, це був той урок, після якого не хочеться одразу закривати зошит. Хочеться ще трохи подумати…


















