Дівич- вечір у стилі «Style & Magic Party»

Затишно, щиро, по- домашньому тепло та атмосферно пройшов дівич- вечір у стилі «Style & Magic Party» для дівчаток 3-а класу.Дівчатка поринули у світ магії з метафоричними картами, власноруч сплели символічні колечка мрій, виготовили смачнющі шоколадні цукерки на паличці та разом розмалювали величезного кота, який допоможе цим мріям здійснитися. І все це під супровід улюбленої музики та зі смаком радості та натхнення.А мрія у нас одна, найважливіша для всіх, яка , сподіваємось, дякуючи ЗСУ, здійсниться обов’язково!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *