11 лютого – День безпечного Інтернету

11 лютого – День безпечного Інтернету, й учні 9-А класу (учитель Надія Граб) цікаво відзначили його на уроці інформатики. Спочатку спробували свої сили в змаганні «Правильно чи ні», відповідаючи на запитання стосовно безпечної поведінки в Інтернеті, потім спробували свої сили в грі «Розпізнай дії хакера», а на завершення визначили переможця в онлайн-тестах Kahoot! Як результат – діти отримали позитивні емоції та дослідили позитивні й негативні сторони Інтернету, поглянули на глобальну комп’ютерну мережу з різних кутів зору, навчилися робити більш безпечним і корисним свій час перебування в мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *