Практичний семінар для вчителів фізики

12 лютого 2025 року в Золотоніській СШІТ№2 був проведений практичний семінар для вчителів фізики Золотоніської ТГ за темою «Діяльнісний підхід при вивченні фізики в НУШ». Вчителі фізики та інформатики Форостян О.П. та Тукало В.О. провели для колег майстер-класи з використання ресурсної бази фізичного кабінету в умовах певного дефіциту лабораторного обладнання для експериментальної діяльності на уроках, а також використання ресурсів штучного інтелекту в освітній діяльності педагога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *