Тепло та затишно – саме так можна описати новорічні посиденьки одинадцятикласників. А ще трохи щемно, бо ж наступне новорічне свято вони уже не відзначатимуть у статусі школяра, а 2025-й ой який відповідальний для кожного й кожної з них Тож подарунки від класного керівника і святкові побажання, якими всі обмінювалися, були особливо щирими і наповнили теплом душу кожного й кожної!
















