Відкритий обласний турнір з дзюдо “Зірочки татамі”

Учергове успішно виступили наші сшітівці-дзюдоїсти (тренер Сніжана Собко). Цей раз – на Відкритому обласному турнірі з дзюдо “Зірочки татамі” смт. Чорнобай. Вітаємо із здобутим золотом другокласника Гліба Беженара та семикласницю Вероніку Шарапу. Зі сріблом – другокласника Івана Старченка, а бронзу на цей раз здобули Єгор Воробйов (2-Б), Артем Варченко, Даніл Чувашов, Сергій Караван (6-Б) та Марія Пархомовська (8-Б). Успіхів вам усім і надалі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *