Ви знаєте, що передноворічні дні є чарівними, що в ці дні можуть ставатися різні дива і збуваються бажання. А ще – всі невдачі, помилки, образи потрібно залишити в цьому році, а все хороше забрати у наступний рік. “Ківі-паті зі Змійкою” відсвяткувати нушівці 3-А. На святі віддали шану королеві наступного року, виконали всі її забаганки. Вона наділила своїми передбаченнями. Нехай Зелена Змія огортає наший дім затишком, оберігає від негараздів і допомагає знайти найкращі рішення у будь-якій ситуації. З прийдешнім Новим роком!!!


















