На уроці англійської мови учні 5-Б класу говорили про щось дуже важливе – правила здорового харчування!
Виявляється, що наше здоров’я залежить не лише від того, як ми вчимо англійську, а й від того, що ми їмо.
Не забувайте, що на уроках ми вивчаємо не лише мову, а й те, як дбати про себе.





