Стіна пам’яті на честь загиблих у боях учнів СШІТ № 2

Сьогодні серця нашої шкільної спільноти наповнені сумом, але й гордістю. Ми зібралися разом, щоб ушанувати пам’ять наших колишніх учнів – Максима Харченка, Олега Євріша, Максима Сідоренка – справжніх Героїв, які віддали своє життя за незалежність України. У стінах нашої школи, де хлопці разом зі своїми друзями вчилися, змагалися, бешкетували, сподівалися й мріяли, було відкрито Стіну пам’яті на честь загиблих у боях учнів СШІТ № 2. До школи, де навчалися Герої, прийшли їхні рідні: Дмитро Харченко – син Максима Харченка; Ніна Євріш – мама Олега Євріша та його сестра Євгенія; Валентина Сідоренко – мама Максима Сідоренка та його родина. Були також секретар Золотоніської міської ради Наталія Сьомак, начальник відділу зв’язків із громадськістю Лариса Головань, інспектор відділу освіти Валентина Шитик.Відкриття Стіни пам’яті – це для нас не просто акт вшанування. Кожне ім’я, що розміщене на цій дошці, несе в собі не тільки ім’я загиблого, а й частинку їхньої душі, мрій і надій.Сьогодні ми стоїмо разом, обіймаючи один одного, щоб поділитися своїми переживаннями і згадати тих, кого ми втратили. Подвиг наших Героїв не буде ніколи забутий, їхній дух буде завжди серед нас, надихаючи жити кожен день з метою миру і злагоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *