Сьогодні у світі – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – день, який ми ніколи не мали права забувати, а зараз – тим паче… І сьогодні сшітівці розмірковували над словами маленького хлопчика із варшавського гетто: “У гетто метелики не живуть…” Саме метелик став символом Голокосту – метелик, що відроджується й перетворюється – і це так щемно й символічно… Створені сьогодні нашими учнями “метелики пам’яті” укотре переконують: ми повинні пам’ятати уроки історії!


















