Щедрували для ЗСУ

«Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров‘я!» А ще – на нашу перемогу! Бо ж усі зібрані кошти – 3300 гривень – щедрувальники-одинадцятикласники присвятили добрій справі – закупили футболки для наших захисників! Тож тримаємо волонтерський фронт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *