Бути медіаграмотним – украй важливо

Цікавим, пізнавальним і дуже корисним є проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», у якому ось уже кілька років беруть участь учителі та учні нашої школи. Бути медіаграмотним – украй важливо, і зараз – особливо! Тож аналізуючи на уроці історії рекламні, соціальні та агітаційні візуальні джерела 20-х років XX століття, десятикласники говорили також про те, яким важливим і тоді, і зараз є уміння аналізувати інформацію, яким потрібним є критичне мислення! Створені учнями плакати переконують: наша молодь це добре розуміє! Тож дякуємо проєкту за можливість ставати ще більш медіаграмотними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *