Мала академія наук

15-16 грудня у Золотоноші проходив І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Учні СШІТ № 2 цьогоріч підготували 3 наукові роботи:Горбатенко Владислав (10 клас). Тема «Неологізми в сучасній англійській мові», секція «Англійська мова», науковий керівник Жила Анна Валеріївна; Костальєва Євгенія (9 клас). Тема «Використання ІКТ під час розв’язування задач з теми „ Чотирикутники”», секція «Математика», науковий керівник Громова Катерина Миколаївна;Кравченко Діана (9-Б клас). Тема «Особливості ідіостилю пісенних текстів гурту „ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”» секція «Українська мова», науковий керівник Васильчук Ганна Іванівна.Упродовж цих двох днів наші юні науковці взяли участь у постерному захисті своєї роботи та в науковій конференції. Успіхів їм!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *