Ми збережемо електроенергію

Надзвичайно повчальним став для учнів 3-А урок на тему “Ми збережемо електроенергію”. Він дав змогу закріпити знання про про електричний струм та побутові електроприлади. І тепер третьокласники можуть кожному аргументовано пояснити, чому ж потрібно берегти тепло, світло та електроенергію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *