Як найкраще вивчати історичні джерела? Звичайно, коли їх можна побачити або до них доторкнутися. А ще ефективніше – спробувати зробити ці джерела самотужки. Тож учні 5-х класів на уроці історії (вчитель Марина Галат) спробували самі створити писемні джерела – старовинні книги. Діти писали їх старослов’янською мовою, старанно й натхненно виводячи кожну літеру. Виявляється, це завдання і непросте, й цікаве та відповідальне водночас. Бути істориками – це справа енергозатратна, але неймовірно захоплива.










