Напередодні свят учні нашого закладу зібралися на теплі та затишні новорічні посиденьки. Це був час для спілкування, творчості та гарного настрою! Посиденьки подарували радість, усмішки та неймовірну атмосферу свята, а ще нагадали, що найцінніше — це разом створювати теплі моменти Читати далі …









