Разом проти насильства: у СШІТ №2 провели заходи в рамках акції «16 днів проти насильства»

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у СШІТ №2 було проведено низку змістовних та важливих заходів. До організації долучилися: психолог школи Ольга Котко, інспектор сектору «Служби освітньої безпеки» Вікторія Тільна, класні керівники. Під час зустрічей учні отримали важливу інформацію про: види насильства, булінг, способи убезпечення себе, куди звертатися по допомогу. Проведено виховні години на теми: вирішення конфліктів, гендерна рівність, права та обов’язки учнів. Такі заходи є надзвичайно важливими для формування безпечного та дружнього освітнього середовища, де кожна дитина може почуватися захищеною та впевненою. Разом — проти насильства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *