На початку весни у нашій школі було ініційовано проєкт дослідження емоційно-настроєвої гами закладу. Адже відомо, що вибрані для малювання кольори можуть відтворювати особистість людини та її емоційний стан. Тож учні, учениці та вчительство СШІТ № 2 продемонстрували свій настрій, малюючи Читати далі …









