Зустріч із працівниками поліції

Учні 6-Б класу мали цікаву, серйозну й надзвичайно важливу зустріч із пані Аріною – поліцейською ювенального відділу. Діти уважно слухали про відповідальність та наслідки вчинення правопорушень і булінгу. Пізнавальною і цікавою була гра «Запитання – Відповідь!», під час якої дівчата і хлопці визначали різницю між конфліктом і булінгом. Дякуємо за зустріч – вона була потрібною і корисною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *