Весна – це чудово! Навесні завжди є натхнення бути митцем. Тож учні 4 -А та 3-А класів насолоджувалися творчим процесом разом зі своїм другом Хібукі, проявляли уяву та креативність, створюючи весняну аплікацію. Нехай весна приносить тільки радість, а кожен день буде наповнений яскравими барвами.



















