На уроці «ДІЯ» учні 1-Б захопливо створювали… сніг!Адже на календарі зима, а так хочеться відчути її руками: доторкнутися до «сніжинок», почути «скрипіння снігу» та навіть порахувати «сніжки».Дякуємо ОДМ за цікаві дослідження та яскраві емоції для наших діток!





