Зима в долоньках: першокласники створювали сніг на уроці «ДІЯ»

На уроці «ДІЯ» учні 1-Б захопливо створювали… сніг!Адже на календарі зима, а так хочеться відчути її руками: доторкнутися до «сніжинок», почути «скрипіння снігу» та навіть порахувати «сніжки».Дякуємо ОДМ за цікаві дослідження та яскраві емоції для наших діток!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *