На уроці “Я і світ” учні 2- Б класу вивчали карту України. Діти дізнавалися про області, річки, озера, гори та міста нашої Батьківщини. Вони побачили, що наша Україна велика і красива.Потім діти зробили цікаву роботу – клеїли карту України з круп. Кожна область мала свій колір із різних круп.Коли карта була готова, вона виглядала дуже гарно! Діти пишалися своєю роботою і тим, що живуть у такій чудовій країні – Україна!









