У рамках проєкту «Гармонія науки й мистецтва: інтегрована екскурсія до музею “Кубоїд”» наші шестикласники вирушили до столиці! Діти взяли участь у захопливому квесті, продемонстрували чудові знання й навички, отримали класні призи та море позитивних емоцій! Ми також відвідали Майдан Незалежності та алею Героїв, де вшанували пам’ять захисників, які віддали своє життя за те, щоб ми могли мирно гуляти Хрещатиком. 🇺🇦 Не оминули й книгарню “Сенс” — пройнялися її особливою атмосферою, придбали нові книги та просто чудово відпочили! Бо навчання може бути не лише з підручником — воно живе скрізь, де є цікавість, відкриття й натхнення!








