Останній навчальний день учні 1- Б класу провели незабутньо!Зранку діти поїхали на екскурсію на тваринну ферму агрокомплексу “Маяк” с. Піщане. Діти оглянули територію ферми, подивились автоматизований процес доїння корів і провели дегустацію молочної продукції.Потім було веселе катання на квадроциклі і бочках – вагончиках. Після смачного обіду в ресторані ” Старий маяк”, учні розважались на дитячому майданчику. На закінчення екскурсії першокласники відвідали Храм Пресвятої трійці, ПЦУ. Закінчився цей чудовий день смачнющою шкільною кашею .Навчання закінчилось на позитиві! Попереду літо, сповнене нових вражень і чудес!












