Літо, сонце, подорож з однокласниками, весела пісня в дорозі- все говорить про те, що почалися КАНІКУЛИ!!!У 2-б класу вони розпочалися з відвідин Черкаського зоопарку , де дітлахи побачили багато екзотичних тварин, з улюбленого всіма МакДональдзу та з танців під музику віолончелі прямо на вулиці міста.Емоції, сяючі очі, відчуття, що поруч друзі, а попереду довге, неодмінно цікаве літо- все це називається одним словом- ЩАСТЯ, яке ми відчули, дякуючи ЗСУ.












