Сьогодні — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.625 маленьких українців ніколи не підуть до школи. Не намалюють свій перший малюнок мамі. Не засміються на уроці.Вони мали жити. Мали мріяти. Мали обіймати, любити, зростати.Символічні дзвіночки на троянді — це голоси, які вже не пролунають. Але ми мусимо їх чути.Сьогодні діти з пришкільного табору «Капітошки» вшанували пам’ять загиблих янголят, пов’язавши ці дзвіночки — як знак того, що ми пам’ятаємо. І не дозволимо забути.Це наш обов’язок — пам’ятати.






