Вітаємо призерів міських олімпіад та конкурсів! Це – восьмикласники Марія Баранник (фізика, учитель О. Форостян) та Владислав Мамедбагіров (англійська мова, учитель Ю. Гордієнко) і десятикласниця Анастасія Тараненко (англійська мова, учитель Н. Назаренко). У конкурсі знавців мови ім.П.Яцика найкращий результат продемонструвала третьокласниця Євгенія Філоненко (учитель А. Капля), а призерами стали п’ятикласниця Діана Грабар (учитель Ю. Опанасенко) та шестикласник Гліб Шеїн (учитель В. Курило). Пишаємося та бажаємо багато перемог і надалі!

